Pereiti į pagrindinį turinį
ERTONA, UAB

Įmonės k. 145279826
PVM k. LT452798219

Serbentų g. 100, LT-78136, Šiauliai

Tel. +370 41 540010
El. p. ertona@ertona.lt

Buhalterija:
Tel. +370 41 540448

UAB „ERTONA“ SERVISAS

Boleslovas Kulpis
Serviso vadovas

Tel. +370 41 54 00 80
El. p. boleslovas@ertona.lt

Nerijus Vitkauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

Tel. +370 41 54 00 80
El. p. nerijus@ertona.lt

Artūras Mocius
Detalių pardavimo vadybininkas

Tel. +370 41 54 00 80
El. p. arturas@ertona.lt   

Andrius Sokolovas
Serviso priėmėjas

Tel.: +370 41 54 00 10, +370 616 11111 
El. p. andrius.s@ertona.lt   

Tadas Baltrušaitis
Serviso priėmėjas

Tel.: +370 41 54 00 10, +370 616 11111 
El. p. tadas.b@ertona.lt   

Donatas Goštautas
Garantinių automobilių aptarnavimo vadybininkas

Tel. +370 41 54 00 80 
El. p. donatas@ertona.lt   

ERTONA IR KO, UAB

Įmonės k. 145759145
PVM k. LT457591417

Serbentų g. 100, LT-78136, Šiauliai

Tel. +370 41 540277
El. p. ertonairko@ertona.lt

Buhalterija:
Tel. +370 41 540448

UAB „ERTONA IR KO“ KĖBULO REMONTAS

Gytis Vainorius
Serviso vadovas

Tel. +370 41 54 02 77
El. p. gytis@ertona.lt

Tadas Čeponis
Serviso meistras priėmėjas

Tel. +370 41 54 02 77
El. p. tadas.c@ertona.lt   

TURITE KLAUSIMŲ? NORITE GAUTI PASIŪLYMĄ? PARAŠYKITE MUMS